محل تبلیغات شما

دین و زندگی

دین و زندگی درسی که این چند ساله خیلی مهم شده و عملا شاهد این هستیم که سوالای خیلی مفهومی از یه درس حفظی طرح میشه!!!

چطور دینی رو فول کنیم؟!

رتبه های برتر کنکور چطور دینی خوندند؟

اگه سوالات کنکور رو دیده باشید متوجه میشد که بسیار آیه محور شده! و یه بخشی کوچکی از

آیه رو میدن و باقی رو خالی میذارن و سوال کنکور از اون بخشی که ندادن هست!!! و شما اگه اون آیه رو بلد نباشید نمی تونید به اون تست جواب بدبد! اکثر رتبه های کنکور میان تمام آیات کتب دینی دوم سوم و پیش رو حفظ میکنن!!! آیا این کار نشدنی است؟! خیر!!  چون من خودم تمام آیات داخل کتاب دینی و آیاتی رو که در پرسش آخر هر درس هست رو حفظ کرده بودم چون از آیات داخل پرسش هم سوال کنکور میاد!!!!

شما با این کار گام بزرگی برای 100 زدن دینی برداشتید. اول از همه آیات اون درس رو با معنیش حفظ کنید بعد یه دور رومه وار درس رو بخونید و بعد بیاید با دقت و خط به خط کتاب رو مطالعه کنید و روی جملات فکر کنید و سعی کنید بینشون ارتباط برقرار کنید و پاراگراف پایین و بالای هر آیه رو با متن و معنی اون آیه مقایسه و بررسی کنید و بینش ارتباط برقرار کنید همین کار رو برای اشعار و احادیث هم انجام بدید. این بدونید هر چقدر کتاب کمک آموزشی درباره مفاهیم آیات بخونید تا خودتون به این مفاهیم نرسید هیچ ارزشی نداره و عملا فقط حفظش کردید و سر جلسه کنکور شما باید توانایی سنتز و آنالیز داشته باشید  تا بتونید به جواب برسید!

حتما بعد مطالعه دینی تست های خط به خط بزنید و تا میتونید برای آیات تست بزنید و هر روز آیات رو مرور کنید و از برشون کنید با این روش راحت دینی رو بالای 80 میزنید !

منبع : وبلاگ دکتر رونقی

همه چیز درباره ی کنکور 93 رشته ی ریاضی

مشکل کند خوانی و راه حل آن

ما را در تلگرام پیگیری کنید

رو ,دینی ,آیات ,کنکور ,  ,آیه ,کنید و ,آیه رو ,تمام آیات ,رو حفظ ,دینی رو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cynthia's style menslinggeba start of the ending رادیو . Mae's notes هسته مشاوره ناحیه 2 کرمانشاه برگزیده ی آثار جواد نعیمی longpupartghaz کاکو چت |چت|چت کاکو|چت روم|چت روم فارسی کاکو|چتروم کاکو